Autoevaluace školly

Chcete se dozvědět něco o své škole? Potřebujete začlenit výsledky autoevaluace do výroční zprávy své školy
Spustili jsme novou aplikaci, která vám s obojím pomůže. Najdete v ní tři dotazníky – pro žáky, rodiče a učitele. Všichni zůčastnnění je online zodpoví a vedení školy bude mít ONLINE výsledky. V tom je celé kouzlo – aplikaci můžete použít bezplatně a zcela samostatně a samoobslužně. Pouze pokud byste chtěli získat rozšířenou verzi informací, můžete si objednat placenou verzi výsledků – a to můžete udělat i v průběhu sběru odpovědí na dotazníky. 

Z dotazníků můžete získat velmi podrobné informace o reálné situaci na vaší škole. Na jejich základě můžete zpracovat SWOT analýzuautoevaluaci nebo si stanovit východiska pro další tvorbu Školního vzdělávacího programu. Budete-li chtít zjistit něco, co v dotazníku nenajdete, dejte vědět, můžeme dotazník rozšířit.

Podstatné je, že začít můžete hned – stačí se zde >> zaregistrovat a následně rodiče, učitele a žáky požádat o vyplnění dotazníků na adrese http://www.mojeskola.net/form/new/ a jakmile to budou mít, online se přihlásíte do systému a přečtete či stáhnete si kompletní statisticky zpracovaná data. 

34700 Celkem přečteno 4 Dnes přečteno

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


63 − = 55